שיעורי הרב שלמה אבינר

משתמשי האתר היקרים! נשמח לתרומות ע"מ להמשיך את פעילות האתר ולשדרגה. תודה!

מיוחד

קטגוריות מעקב

דף זה כולל רשימה של קטגוריות מעקב, שנוצרות אוטומטית על־ידי תוכנת מדיה‏‏֫־ויקי. ניתן לשנות את שמותיהן על‏‏֫־ידי שינוי הודעות המערכת הרלוונטיות במרחב השם "מדיה ויקי".

קטגוריית מעקב שם ההודעה הקריטריון להכללה בקטגוריה
דפים המופיעים במנועי חיפושindex-categoryהדף כולל את מילת הקסם __INDEX__ (והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש), ולכן הוא מאונדקס על‏‏֫־ידי רובוטים אף שכברירת מחדל הוא לא היה מאונדקס על ידם.
דפים המוסתרים ממנועי חיפושnoindex-categoryהדף אינו מאונדקס על‏‏־ידי רובוטים כיוון שהוא כולל את מילת הקסם __NOINDEX__ והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש.
דפים עם יותר מדי קריאות למשתנים הגוזלים משאביםexpensive-parserfunction-categoryהדף משתמש ביותר מדי פונקציות מפענח יקרות לשימוש (כגון #קיים). ראו Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
דפים שבהם הושמטו פרמטרים של תבניותpost-expand-template-argument-categoryהדף גדול מ־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת ארגומנט של תבנית (משהו בסוגריים משולשים, כגון {{{Foo}}})).
דפים שבהם ההכללה גדולה מדיpost-expand-template-inclusion-categoryגודל הדף גדול מ‏‏־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת כל התבניות, ולכן כמה תבניות לא הורחבו.
קטגוריות מוסתרותhidden-category-categoryהקטגוריה כוללת את הטקסט __קטגוריה_מוסתרת__ בתוכן הדף שלה, ולכן היא לא מופיעה בתיבת קישורי הקטגוריות בדפים כברירת מחדל.
דפים עם קישורים שבורים לקבציםbroken-file-categoryהדף כולל קישור שבור לקובץ (קישור להטמעת קובץ כאשר הקובץ אינו קיים).
דפים שבהם מספר הצמתים גדול מדיnode-count-exceeded-categoryמספר הצמתים בדף גדול מהמספר המרבי.
דפים שבהם עומק ההרחבה גדול מדיexpansion-depth-exceeded-categoryעומק ההרחבה בדף גדול מהעומק המרבי.