שיעורי הרב שלמה אבינר

משתמשי האתר היקרים! נשמח לתרומות ע"מ להמשיך את פעילות האתר ולשדרגה. תודה!

ברוכים הבאים לסדום (מאמר)

מתוך שיעורי הרב שלמה אבינר

זה המסמך הגלוי למחצה סודי למחצה שהגיע לידינו:

ברוכים הבאים לגן עדן

ברוכים הבאים לגן עדן. ברצוננו לכונן גן עדן עלי אדמות, בו כל אחד יוכל להתנהג על פי אוות נפשו, כל זמן שאינו מזיק לזולת.

זהו עולם, בו כל אחד מחליט מה טוב ומה רע. אין פה אפיפיור המחליט עבורנו, אלא רלטיביזם מוסרי. אנו בעד אפשרות של הומוסקסואלים, לסביות, טרנסג'נדרים וביסקסואליים. וכיון ששמות אלו עושים רושם רע, הוחלט להמירם לביטוי יותר ידידותי להט"בים, כי כידוע יש לשפה השפעה רבה על השקפות העולם. המדיה היא המסר. וכנגד, הוחלט להוקיע בשפה מאוד חריפה את אלו שאינם מסכימים איתנו מסיבות מוסריות ,ואנו מכנים אותם "הומופובים", שונאי אדם, על אף שאנו יודעים היטב שאין זה נכון, אבל במלחמה כמו במלחמה, לעשות להם דמוניזציה. המטרה מקדשת את האמצעים.

והמטרה שלנו היא להנות, זה מה שמענין אותנו עלי אדמות. אין דת, אין אומה. אין חובה להוליד ילדים. ואם נרצה ילדים כדי למלא הנאתנו ברגש אהמי או אבהי, אנו ניעזר בתרומת זרע או בפונדקאות.

אנו מקווים שבעתיד גם נוכל להרגיל את הציבור שמשכב בהמה, שנקרא לו זואופיליה, אינו מגונה, וכן משכב ילדים או ילדות שמכונה פדופיליה, ונחפש ביטוי אחר, אולי קידפיליה.

נכון שלעת עתה, אנו מיעוט זניח, אך אנו מקווים ופועלים כדי להגיע לאט להגמוניה תרבותית (Cultural Hegemony), בדרכים שונות, כגון ספירלת השתיקה (Spiral of Silence), כלומר תקשורת היוצרת אשליה שדעתנו היא הדעה הרווחת בציבור. ואז יבוא תור החקיקה שיתן לגיטימציה.

אנו עובדים ללא לאות למען אותו מהפכה תרבותית, עד שנהפוך את עולמנו לגן עדן.

הערת המביא לדפוס: לצערנו, יש בעולמנו חוטאים רבים וגם באומתנו. אין אדם צדיק בארץ אשר יעשה טוב ולא יחטא. אבל הם אינם מניפים על זה דגל, אינם מחפשים לגיטימציה, אינם חותרים לחקיקה. רבי יצחק ערמה מסביר בפירושו עקידת יצחק על התורה פרק ל, שזה היה עוון סדום, כלומר חטאת רבים, חטאת הזוכה להסכמה רשמית ורחבה. לכן נראה שהכותרת המתאימה היא "ברוכים הבאים לסדום" ולא "ברוכים הבאים לגן עדן".

  • פורסם בשאילת שלמה 604